en

Při práci se snažím být nejen nápaditý, ale soustředím se i na použitelnost řešení

Specializuji se na internetové prezentace, e-shopy a 3D vizualizace. Obvykle pracuji pro reklamní studia a menší firmy.  Podílel jsem se na projektech v Česku i zahraničí. Vyhovuje mi dlouhodobá spoulpráce a pestrost zadání. Jako nezávislý webdesignér žiji a tvořím třetím rokem a za sebou mám více než 100 projektů.

  • Grafické návrhy prezentací
  • Grafické návrhy E-shopů
  • Newslettry
  • 3D ilustrace
  • Architektonické vizualizace
  • Produktové vizualizace

Někteří o mně říkají i něco pěkného

1 / 4

Více než dva roky jsem mohl podrobně sledovat cestu skvělého grafika, který začínal prakticky od nuly. Jeho pozitivní přístup k připomínkám a jejich okamžité zpracování je přímo ukázkový. Vláďa je skvělý týmový hráč, který se velmi rychle učí novinky ze světa webdesignu, průmyslového designu, UX, marketingu i vývoje. Svou přátelskou povahou je také výborným parťákem na firemních akcích :-)

Martin Valenta - Valentadesign
2 / 4

S interními stránkami pro naše partnery jsme naprosto spokojeni. Pan Vršovský vytvořil přehledné a přitom jednoduché prostředí s možností snadné aktualizace informací. Hned jeho první grafický návrh korespondoval se zadáním, který doplnil o vlastní nápady a náměty. Jeho služby můžeme jen doporučit.

Cominfo - Anna Bičianová
3 / 4

Dlouhou dobu se nám nedařilo najit schopného grafika, který by porozuměl požadavkům na prezentaci naší společnosti a dokázal je přenést "na papír". Pan Vršovský se ihned zorientoval, pochopil hlavní myšlenku firmy. Dnes spolupracujeme již 4. rokem a jeho práce je stále mimořádná, plná nekonvenčních nápadů a komunikace s ním je vždy bezproblémová.

Jan Hanák - JH nábytek
4 / 4

Pan Vršovský nedodává jen práci dle požadavků, ale vždy se snaží přispět i svou vlastní invencí, která výsledek posune ještě výše na stupnici kvality. S jeho designy jsme spokojeni a na jeho návrhy se vždy těšíme.

Jan Pilný - IT Products